1986
Serinova Bayrampaşa´da küçük bir atölyede kuruldu.

1986 yılında Bayrampaşa’da küçük bir atölyede tek bir makineyle imalata başlayan ve Türkiye’de süs bitkisi sektörüyle birlikte son 30 yılda istikrarlı bir şekilde büyüyen Firmamız, sektörle iç içe ve istişare ile yoluna emin adımlarla ilerlemiş; yapmış olduğu Ar-ge çalışmaları ile ihtiyaçları zamanında tespit ederek ürün gamını geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir.

1996
Ürün yelpazemizi genişlettik.

Üreticilerimizin her türlü saksı ihtiyacı için basık, eşit ölçülü, geniş tabanlı, dar tabanlı, kare, derin saksılar; toprakta üretim yapmak için file saksılar imal etmekte olan Firmamız sektörün lideri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Firmamız üreticilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geniş üretim saksı çeşidinin yanısıra dekoratif saksı çeşitliliğinde de hem iç mekan hem de dış mekan bitkilere yönelik Türkiye’de en fazla saksı modeline sahip firmadır. 

2014
Yalova şubemizi açtık.

Firmamız üreticilere daha yakından hizmet verebilmek için 2014 yılında Yalova’da bir şube açmış ve üreticilerimizin ihtiyaçlarını yerinden hızlı bir şekilde karşılamıştır. Firmamız yurtiçindeki lider konumunun yanında 2014 yılından itibaren 2. Neslin de işin başına geçmesiyle ülkemizi yurtdışında temsil edebilmek için yoğun bir yurt içi yurtdışı tanıtımlara girişmiş kısa zamanda 56 ülkeye fiilen ihracat yapar hale gelmiştir. 

2015
Tekirdağ Malkara´da yeni üretim tesisi açtık.

Genişleyen ürün yelpazemiz daha iyi bir şekilde sunabilmek adına Serinova Plastik olarak 2015 yılında imalatının bir kısmını Malkara’da yeni yaptığımız tesislere taşıdık.

2017
İkitellideki tesisimizi Silivri - Selimpaşa´ya taşıdık.

2017 Ağustos ayında aldığı bir kararla da İkitelli’deki tesisleri ihtiyaca cevap veremediği için Silivri – Selimpaşa’ya taşınmıştır. Firmamız, fide yetiştiricilerinden fidan üreticilerine; çiçek üreticilerinden kesme çiçek satıcılarına, nihai kullanım yerleri olan evlere ve işyerlerine kadar yeşili seven ve yeşili hayatının her alanında yaşamak isteyen herkese hizmet etmeye çalışmakta ve bu hedefinden sapmadan yatırımlarına da aralıksız devam etmektedir.

 

Fiyat teklifi nasıl veririm?

  • İstediğiniz saksıların renk, boy ve adet bilgisini girin

  • Teklif formuna bilgilerinizi eksiksiz olarak girin.

  • En kısa sürede size geri dönüş yapalım.

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Anladım